Figyelem!

A jegyzőkönyvek egy új böngésző ablakban jelennek meg, de ehhez a felugró ablakokat (pop-up windows) engedélyezni kell a böngészőkben.

Add meg, hogy mikortól és hány napra előre kéred a programot. Kereshetsz a csapat neve, a korosztály és nem szerint is.

Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
09:00
Építők HC (HUN)
HK Zelina (CRO)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
1. mérkőzés
JV: LIPOVCI, SOROKSÁR
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
09:25
HK Lipovci (SLO)
Soroksári HC (HUN)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
2. mérkőzés
JV: ZELINA, ÉPÍTŐK
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
09:50
Építők HC (HUN)
Piros-Fehér HC (HUN)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
1. mérkőzés
JV: ZELINA, LIPOVCI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
10:15
HK Tresnjevka (CRO)
Slavia (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
2. mérkőzés
JV: SOROKSÁRI, JIČÍN
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
10:40
HK Zelina (CRO)
HK Lipovci (SLO)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
3. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, PIROS-FEHÉR
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
11:05
Soroksári HC (HUN)
PH Jičín (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
4. mérkőzés
JV: TRESNJEVKA, SLAVIA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
11:30
Építők HC (HUN)
HK Tresnjevka (CRO)
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
1. mérkőzés
JV: ZELINA, LIPOVCI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
11:55
HK Zelina (CRO)
HK Lipovci (SLO)
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
2. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, TRESNJEVKA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
12:20
Építők HC (HUN)
HK Lipovci (SLO)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
3. mérkőzés
JV: ZELINA, JIČÍN
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
12:45
HK Zelina (CRO)
PH Jičín (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
4. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, LIPOVCI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
13:10
Építők HC (HUN)
Slavia (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
5. mérkőzés
JV: SOROKSÁRI, LIPOVCI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
13:35
Piros-Fehér HC (HUN)
HK Tresnjevka (CRO)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
6. mérkőzés
JV: ZELINA, JIČÍN
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
14:00
Soroksári HC (HUN)
HK Lipovci (SLO)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
7. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, SLAVIA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
14:25
HK Zelina (CRO)
PH Jičín (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
8. mérkőzés
JV: PIROS-FEHÉR, TRESNJEVKA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
14:50
Építők HC (HUN)
HK Lipovci (SLO)
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
3. mérkőzés
JV: ZELINA, TRESNJEVKA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
15:15
HK Zelina (CRO)
HK Tresnjevka (CRO)
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
4. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, LIPOVCI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
15:40
Építők HC (HUN)
PH Jičín (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
5. mérkőzés
JV: ZELINA, SOROKSÁR
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
16:05
HK Zelina (CRO)
Soroksári HC (HUN)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
6. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, JIČÍN
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
16:30
Építők HC (HUN)
HK Tresnjevka (CRO)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
9. mérkőzés
JV: ZELINA, SOROKSÁRI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
16:55
Piros-Fehér HC (HUN)
Slavia (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
10. mérkőzés
JV: JIČÍN, LIPOVCI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
17:20
HK Zelina (CRO)
Soroksári HC (HUN)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
11. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, TRESNJEVKA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
17:45
PH Jičín (CZE)
HK Lipovci (SLO)
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
12. mérkőzés
JV: PIROS-FEHÉR, SLAVIA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
18:10
Építők HC (HUN)
HK Zelina (CRO)
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
5. mérkőzés
JV: LIPOVCI, TRESNJEVKA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
18:35
HK Lipovci (SLO)
HK Tresnjevka (CRO)
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
6. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, ZELINA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
19:00
Építők HC (HUN)
Soroksári HC (HUN)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
7. mérkőzés
JV: LIPOVCI, JIČÍN
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
19:25
HK Lipovci (SLO)
PH Jičín (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
8. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, SOROKSÁR
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
08:00
3.A
4.B
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
13. mérkőzés
JV: 1.A Team, 2.B Team
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
08:25
4.A
3.B
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
14. mérkőzés
JV: 1.B Team, 2.A Team
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
08:50
1.A
2.B
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
15. mérkőzés
JV: 3.A Team, 4.B Team
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
09:15
1.B
2.A
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
16. mérkőzés
JV: 4.A Team, 3.B Team
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
09:40
HK Tresnjevka (CRO)
Építők HC (HUN)
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
7. mérkőzés
JV: ZELINA, LIPOVCI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
10:05
HK Lipovci (SLO)
HK Zelina (CRO)
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
8. mérkőzés
JV: ÉPÍTŐK, ZELINA
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
10:30
HK Zelina (CRO)
HK Lipovci (SLO)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
9. mérkőzés
JV: SOROKSÁR, JIČÍN
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
10:55
Soroksári HC (HUN)
PH Jičín (CZE)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
10. mérkőzés
JV: ZELINA, LIPOVCI
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
11:20
13. vesztese
14. vesztese
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
17. mérkőzés
JV: 15. LOSER, 16. LOSER
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
11:45
13. győztese
14. győztese
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
18. mérkőzés
JV: 15. WINNER, 16. WINNER
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
12:10
3.A
4.A
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
9. mérkőzés
JV: TWO STRONGER TEAMS
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
12:35
1.A
2.A
XVII. Santa Claus Cup, U10, Mixed
10. mérkőzés
JV: TWO WEAKER TEAMS
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
13:00
5.A
Építők II (HUN)
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
11. mérkőzés
JV: 1.A Team, 2.A Team
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
13:25
3.A
4.A
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
12. mérkőzés
JV: 5.A Team, ÉPÍTŐK
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
13:50
1.A
2.A
XVII. Santa Claus Cup, U12, Mixed
13. mérkőzés
JV: 3.A Team, 4.A Team
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
14:15
15. vesztese
16. vesztese
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
19. mérkőzés
JV: 13. LOSER, 14. LOSER
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
14:40
15. győztese
16. győztese
XVII. Santa Claus Cup, U14, Mixed
20. mérkőzés
JV: 13. WINNER, 14. WINNER
Gyulai I. sport hall, Budapest, Hungary
Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
09:00
Építők I
Építők II
Magyar Bajnokság 2019-2020, NB1, Férfi
1. mérkőzés
JV:
Soroksári Sportcsarnok, Budapest, Magyarország
10:00
Soroksár I
Soroksár II
Magyar Bajnokság 2019-2020, NB1, Férfi
2. mérkőzés
JV:
Soroksári Sportcsarnok, Budapest, Magyarország
11:00
SzLG DSE
Piros-Fehér HC
Magyar Bajnokság 2019-2020, NB1, Férfi
3. mérkőzés
JV:
Soroksári Sportcsarnok, Budapest, Magyarország
12:00
Építők II
Soroksár I
Magyar Bajnokság 2019-2020, NB1, Férfi
4. mérkőzés
JV:
Soroksári Sportcsarnok, Budapest, Magyarország
13:00
Építők I
SzLG DSE
Magyar Bajnokság 2019-2020, NB1, Férfi
5. mérkőzés
JV:
Soroksári Sportcsarnok, Budapest, Magyarország
14:00
Soroksár II
Piros-Fehér HC
Magyar Bajnokság 2019-2020, NB1, Férfi
6. mérkőzés
JV:
Soroksári Sportcsarnok, Budapest, Magyarország

© 2004 - 2019 Építők Hockey Club

Akkreditálás.hu
Rendszerünkkel teljes megoldást kínálunk az Ön által szervezett rendezvény résztvevőinek akkreditálására, regisztrációjára, és a szükséges akkreditációs kártyák (passok) elkészítésre, igény esetén online media regisztrációval.
HockeyAssistant3
Protálunk 2003 óta - elsőként - használja a HockeyAssistant-ot versenyeink eredményeinek nyilvántartására. A HockeyAssistant egy Windowsos szoftver, mely azért készült, hogy segítse a tornaigazgatók, csapatvezető, edzők, nemzetközi és a nemzeti szövetségek és végül, de nem utolsó sorban a klubok munkáját.