A keresés a cikk rovatnevében, címében, szerzőjének nevében, az absztraktjátban és a szövegében történik.

Feljutott az Építők HC a Challenge I-be
 1378
Bár utolsó mérkőzésén vereséget szenvedett az Építők HC a szlovén Triglavtól, s így a harmadik helyen végzett a 2016-os szlovéniai terem BEK-en, de most a bronzérem is feljutást érő hely volt. Gratulálunk az Építők HC-nek a bronzéremhez (amit nem kaptak meg) és a feljutáshoz! Rossz hír viszont, hogy a csapat utolsó mérkőzésén, az első félidő 15. percében Medveczky Péter kulcscsontja eltörött, és a válogatott játékost kórházba kellett szállítani. Sajnos a törött kulcscsontot műteni kellett.

Normális esetben, 7 csapat esetén, az első két helyezett csapat juthat fel a Challange I-be, de ez nem volt normális eset. A tornán az első és a második helyezett csapat is aranyérmet kapott(!), míg a bronzérmről megfeledkeztek a rendezők. Egyszerűen nem volt bronzérem! Sőt, az EHF szombat este (2016.02.13) hivatalos levélben  értesítette a résztvevő csapatokat, hogy ha a török csapat az első vagy második helyen végezne, akkor – korábbi büntetése miatt - nem juthat fel a Challange I-be. Helyette az 2. és a 3. vagy az 1. és 3. jut fel. Mondanunk sem kell a török csapat veretlenül 100%-os teljesítménnyel megnyerte a tornát.

A bronzérmes csapat

Medveczky Péter, Löschnig Tamás, Kovács Norbert, Wesselényi Márton, Konorót Bálint (edző), Kőrös Gábor, Balázs Lajos (Team manager)
Bitay Zsolt (C), Lénárd Máté, Kozári Benedek, Papp Gergely,
Kovács János, Deli Dániel (kapusok)
Sólák Kristóf (Stand-in Manager, gyúró) sajnos nincs a képen..

Előzméynek

2016. 02. 13: A görög bajnok Anavryte ellen, szép játékkal, magabiztosan, 9-2-re győzött az Építők HC. A norvég Aker elleni mérkőzés első félideje szintén szép játékot hozott. Második félidő kicsit szorosabb volt, de Kovács Norbert (4) és Löschnig Tamás (3) góljaival 7-5-re nyert és így a kék-fehér gárda és továbbra is versenyben van a jó helyezésért.

2016. 02. 12: Első mérkőzésén 11-8-ra kikapott az Építők HC a török bajnok Highway csapatától. A törökök 5-0, 11-3-ra is vezettek, de a kék-fehérek a végére nagyon összekapták magukat és feljöttek 3 gólra. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a török csapat sokkal jobb, mint bármelyik résztvevő. A második mérkőzés is küzdelmesre sikerült, de az Építők HC hozta a „kötelezőt” és 7-5-re győzött a szerb ElektroVojvodina ellen. (Azóta a török csapat a házigazda szlovén Triglav-ot is legyőzte és nagy lépést tett a tornagyőzelem felé. [admin])

2016. 02. 11: Az Építők HC elutazott 2016-os terem BEK helyszínére a szlovéniai Puconci-ba. A magyar csapat 3 nap alatt 6 mérkőzést játszik, szlovén, norvég, szerb, görög, török és grúz ellenfeleivel.

© 2004 - 2024 Építők Hockey Club

Akkreditálás.hu
Rendszerünkkel teljes megoldást kínálunk az Ön által szervezett rendezvény résztvevőinek akkreditálására, regisztrációjára, és a szükséges akkreditációs kártyák (passok) elkészítésre, igény esetén online media regisztrációval.
HockeyAssistant3
Portálunk 2003 óta - elsőként - használja a HockeyAssistant-ot versenyeink eredményeinek nyilvántartására. A HockeyAssistant egy Windowsos szoftver, mely azért készült, hogy segítse a tornaigazgatók, csapatvezető, edzők, nemzetközi és a nemzeti szövetségek és végül, de nem utolsó sorban a klubok munkáját.